Черкаський колегіум "Берегиня"
Педагогічний колектив
Меню сайту

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наше опитування
Як ви оцінюєте роботу шкільного парламенту?
Всього відповідей: 666

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гаряча лінія

Міні-чат

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.11.2018, 07:28

Педагогічний колектив колегіуму "Берегиня"

                                                           „Учителем школа стоїть...". 
                                                                                                           Іван Франко.

       Якісна освіта - це насамперед високопрофесійні педагогічні кадри. Високий творчий потенціал педагогічного колективу колегіуму поєднує в собі досвід майстрів та талановиту молодь.
       Із 69 педагогічних працівників колегіуму  48 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 7 - «спеціаліст першої категорії», 6 - «спеціаліст другої категорії», 8 -«спеціаліст», 2 -  Заслужений   учитель  України, 1- Заслужений   працівник освіти  України, 21 учитель має педагогічне звання «учитель-методист», 23- «старший учитель». 

Якісний склад педпрацівників

   

Кафедра вчителів точних наук

  1. Бондарева Ірина Валеріївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  2. Гриценко Наталія Іванівна, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Каракаш Ірина Миколаївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
  4. Карапетян Гоар Радиківна, учитель інформатики,  спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  5. Козоріз Ніна Миколаївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
  6. Козуля Володимир Михайлович, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  7. Прокопенко Таїсія Леонідівна,  учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  8. Пучковська Людмила Олексіївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  9. Пушка Микола Васильович,учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  10. Тищенко Ірина Володимирівна, учитель інформатики, спеціаліст.

Кафедра вчителів філологічних наук

  1. Гудзима Микола Іванович, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  2. Задорожна Наталія Сергіївна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Здор Світлана Вікторівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії;
  4. Іванченко Інна Петрівна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  5. Ковальчук Ольга  Василівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії
  6. Міненко  Наталія Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст другої  категорії;
  7. Москальчук Валентина Михайлівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України;
  8. Понура Лариса Олександрівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  9. Скрипай Людмила Миколаївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Товстоп’ят Олеся Володимирівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  11. Фещенко Олена Василівна , учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений працівник освіти України.

Кафедра вчителів іноземних мов

  1. Абрамкіна Світлана Петрівна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  2. Калюжна Дар’я Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  3. Кобзар Ліля Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії;
  4. Ларіна Тетяна Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  5. Ленарська Світлана Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  6. Луговська Людмила Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  7. Манжула Олена Володимирівна,  учитель англійської мови, спеціаліст другої  категорії;
  8. Овчаренко Ольга Миколаївна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  9. Прилипко Наталія Сергіївна,   учитель німецької  мови, спеціаліст
  10. Сивак Ірина Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії.
  11. Симоненко Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії;

 

Кафедра вчителів початкових класів

  1. Білошкурська  Діна Сергіївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  2. Головко Алла Валентинівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  3. Дяченко Наталія Олексіївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  4. Здоренко Тетяна Григорівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії;
  5. Колісник Людмила Пилипівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  6. Мельниченко Альона Володимирівна, учитель початкових класів, спеціаліст;
  7. Місан Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  8. Овсієнко Лариса Анатоліївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  9. Олизько Ірина Василівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Пушкарук  Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  11. Сальницька Валентина Борисівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  12. Сиром´ятникова Тетяна Олександрівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  13. Фучко Світлана Вікторівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

 

Кафедра вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

  1. Дженжеруха Зоя Анатоліївна, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  2. Запісочна Світлана Володимирівна, учитель біології, спеціаліст першої категорії категорії;
  3. Стригун Надія Михайлівна, учитель географії, спеціаліст першої категорії;
  4. Титаренко Василь Андрійович, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  5. Титаренко Валерія Василівна, учитель правознавства, спеціаліст другої категорії;
  6. Туник  Юлія Іванівна, учитель історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  7. Хилько Ольга Миколаївна, учитель хімії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  8. Чіпенко Володимир Григорович, учитель історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

 

Кафедра вчителів фізичної культури та здоровя, праці, музики та художньої культури

  1. Кухнюк Володимир Васильович, учитель захисту Вітчизни, спеціаліст;
  2. Пилипюк Анатолій Георгійович, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Пилипюк Раїса Миколаївна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  4. Смілянець Людмила Вікторівна, педагог організатор, спеціаліст першої категорії;
  5. Старова Ольга Анатоліївна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії;
  6. Юнак Людмила Петрівна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  7. Кузнєцова Наталія Василівна, учитель обслуговуючої праці, спеціаліст першої категорії, «старший учитель»;
  8. Смірнова Алла Миколаївна, учитель музичного мистецтва,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  9. Тубелевич Олена Олегівна, учитель художньої праці, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Ярошенко П.В.,учитель технічно праці, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України;

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz