Черкаський колегіум "Берегиня"
Педагогічний колектив
Меню сайту

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наше опитування
Як ви оцінюєте роботу шкільного парламенту?
Всього відповідей: 646

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гаряча лінія

Міні-чат

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.07.2018, 01:34

Педагогічний колектив колегіуму "Берегиня"

                                                           „Учителем школа стоїть...". 
                                                                                                           Іван Франко.

       Якісна освіта - це насамперед високопрофесійні педагогічні кадри. Високий творчий потенціал педагогічного колективу колегіуму поєднує в собі досвід майстрів та талановиту молодь.
       Із 69 педагогічних працівників колегіуму  48 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 7 - «спеціаліст першої категорії», 6 - «спеціаліст другої категорії», 8 -«спеціаліст», 2 -  Заслужений   учитель  України, 1- Заслужений   працівник освіти  України, 21 учитель має педагогічне звання «учитель-методист», 23- «старший учитель». 

Якісний склад педпрацівників

   

Кафедра вчителів математики, інформатики, фізики

  1. Бондарева Ірина Валеріївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  2. Гриценко Наталія Іванівна, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Каракаш Ірина Миколаївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
  4. Карапетян Гоар Радиківна, учитель інформатики,  спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  5. Козоріз Ніна Миколаївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»
  6. Козуля Володимир Михайлович, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  7. Прокопенко Таїсія Леонідівна,  учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  8. Пучковська Людмила Олексіївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  9. Пушка Микола Васильович,учитель математики, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  10. Тищенко Ірина Володимирівна, учитель інформатики, спеціаліст.

Кафедра вчителів української мови та літератури, світової літератури

  1. Гудзима Микола Іванович, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  2. Задорожна Наталія Сергіївна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Здор Світлана Вікторівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії;
  4. Іванченко Інна Петрівна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  5. Ковальчук Ольга  Василівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії
  6. Міненко  Наталія Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст другої  категорії;
  7. Москальчук Валентина Михайлівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України;
  8. Понура Лариса Олександрівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  9. Скрипай Людмила Миколаївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Товстоп’ят Олеся Володимирівна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  11. Фещенко Олена Василівна , учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений працівник освіти України.

Кафедра вчителів іноземної мови

  1. Абрамкіна Світлана Петрівна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  2. Калюжна Дар’я Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  3. Кобзар Ліля Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії;
  4. Ларіна Тетяна Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  5. Ленарська Світлана Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  6. Луговська Людмила Василівна, учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  7. Манжула Олена Володимирівна,  учитель англійської мови, спеціаліст другої  категорії;
  8. Овчаренко Ольга Миколаївна, учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії;
  9. Прилипко Наталія Сергіївна,   учитель німецької  мови, спеціаліст
  10. Сивак Ірина Володимирівна, учитель англійської мови, спеціаліст першої категорії.

 

Кафедра вчителів початкової школи

  1. Білошкурська  Діна Сергіївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  2. Головко Алла Валентинівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  3. Дяченко Наталія Олексіївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  4. Здоренко Тетяна Григорівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії;
  5. Колісник Людмила Пилипівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  6. Мельниченко Альона Володимирівна, учитель початкових класів, спеціаліст;
  7. Місан Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  8. Овсієнко Лариса Анатоліївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  9. Олизько Ірина Василівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Пушкарук  Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  11. Сальницька Валентина Борисівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  12. Сиром´ятникова Тетяна Олександрівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  13. Фучко Світлана Вікторівна, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

 

Кафедра вчителів історії, географії, хімії, біології

  1. Дженжеруха Зоя Анатоліївна, учитель біології, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  2. Запісочна Світлана Володимирівна, учитель біології, спеціаліст першої категорії категорії;
  3. Стригун Надія Михайлівна, учитель географії, спеціаліст першої категорії;
  4. Титаренко Василь Андрійович, учитель географії, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  5. Титаренко Валерія Василівна, учитель правознавства, спеціаліст другої категорії;
  6. Туник  Юлія Іванівна, учитель історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  7. Хилько Ольга Миколаївна, учитель хімії,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»;
  8. Чіпенко Володимир Григорович, учитель історії, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель».

 

Кафедра вчителів фізичної культури та здоровя, праці, музики та художньої культури

  1. Кухнюк Володимир Васильович, учитель захисту Вітчизни, спеціаліст;
  2. Пилипюк Анатолій Георгійович, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  3. Пилипюк Раїса Миколаївна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  4. Смілянець Людмила Вікторівна, педагог організатор, спеціаліст першої категорії;
  5. Старова Ольга Анатоліївна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії;
  6. Юнак Людмила Петрівна, учитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  7. Кузнєцова Наталія Василівна, учитель обслуговуючої праці, спеціаліст першої категорії, «старший учитель»;
  8. Смірнова Алла Миколаївна, учитель музичного мистецтва,  спеціаліст вищої категорії, «старший учитель» ;
  9. Тубелевич Олена Олегівна, учитель художньої праці, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»;
  10. Ярошенко П.В.,учитель технічно праці, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист», Заслужений учитель України;

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz