Сьогодні, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день доброти. Символом Всесвітнього дня доброти є відкрите серце. У свято прийнято дарувати квіти зустрічним - і знайомим, і не знайомим людям.
Учні колегіуми вирішили привітати всіх із святом та пригостити смачними цукерками. Кожна цукерка містила змістовне побажання.
Тож бажаємо всім неймовірних подій, щирих людей поруч і приємних новин!
Бути обізнаним, інформованим і розумним - модно! Першокласники в тренді! Традиційними вже стали спільні уроки вчителів початкової школи та вчителів біології. Дженжеруха Зоя Анатоліївна, вчитель біології, познайомила учнів перших класів зі збільшувальними приладами. Діти отримали навички роботи з мікроскопами та побачили живі клітини, дізнались, чому потрібно мити руки. Було дуже цікаво та пізнавально.
На минулому тижні стартував ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В цьому році він проходить у новому форматі. Учні виконують конкурсні завдання у своїх школах, після чого роботи передаються журі на перевірку .
Учні колегіуму Марданов Єгор (9-А) посів ІІ місце на олімпіаді з хімії (вчитель Хилько О.М.), а Цис Леонід (9-А) – ІІІ місце на олімпіаді з фізики.
Літературне слово має не аби який вплив на формування особистості дитини. В День українськоїписемності та мови шкільна бібліотека запланувала та провела ряд цікавих заходів. В 3-Б (кл. кер. Сальницька В.Б.) відбулися справжні літературні перегони. Урок-квест був насиченим різними інтелектуальними завданнями. Перемогла дружба!
Про кращі моральні якості людини – доброту, щирість, чесність, милосердя, порядність, гідність, справедливість, повагу до себе та інших, дружнє ставлення до тварин з учнями 2-Б класу (кл. кер. Здоренко Т. Г. ) поспілкувалася зав. бібліотеки Лихонос Л. Г. Діти охоче слухали казки, оповідання В. Сухомлинського, В. Осеєвої, Н. Поклад та ін. Адже, «раз добром зігріте серце вік не охолоне» – сказав Т. Г. Шевченко.
08 листопада 2020 року відбувся ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учні колегіуму Чеберяк Вероніка (6-А), Козуля Ілона (9-А) та Свистун Сніжанна (10-Б), стали переможцями конкурсу, а Фартух Алла (5-А) та Мар’юк Анастасія (7-Б), посіли ІІІ місце. Їх підготували учителі української мови і літератури Скрипай Л.М. Товстоп’ят О.В. та Гудзима М.І.
Вітаємо переможців та бажаємо подальшої творчої праці й вагомих яскравих перемог в опануванні тонкощів рідної мови!
Підготовчі курси «Школа майбутнього першокласника» розпочнуть свою роботу у січні 2021 року. Вся інформація в учителів підготовчих курсів через вайбер (створені три групи).
В умовах реальної військової агресії та захоплення частини території України проблема захисту Батьківщини стала актуальною.6 листопада на уроці «Захист України» (учитель Запісочна С.В.) військовий інструктор, учасник АТО Ларченко Роман розповів учням 11-Б класу про «золоту годину» – надання лікарської допомоги в першу годину поранення.
Тема забруднення навколишнього середовища хвилює кожного пересічного громадянина. З метою виховання екологічної грамотності та свідомості Гичка Т. В. , бібліотекар шкільної бібліотеки , провела у 6-А класі урок екокультури «Змінюватися, щоб жити. Поговоримо про сміттєвий менталітет». Шестикласники активно підключалися до розмови, обговорювали проблеми сьогодення.
На цьому тижні шкільною бібліотекою проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів. Годину спілкування «Ми - діти України» для учнів 3-А класу провела зав. бібліотеки Лихонос Л. Г.
Інтелектуально-розважальний мікс - гру «Їхні голоси линуть звідусіль» про світ тварин для учнів 4-Б класу (кл. кер. Олизько І. В. ) та 2-Б (кл. кер. Здоренко Т. Г.)провела бібліотекар Гичка Т. В. Цікавий урок бережливості i творчості «Книга – твій друг і помічник! Бережи її “ з виготовленням закладки пройшов у 3-А класі.
30 жовтня в рамках місячника «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів» зав. бібліотеки Лихонос Л. Г. провела віртуальну подорож до лісу з учнями 4- Б класу (кл. керівник Олизько І. В.). Учні відгадували загадки про птахів, розпізнавали голоси, розмірковували про їх значення в природі.