Черкаський колегіум "Берегиня"
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

eTwinning

Гаряча лінія

Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.09.2020, 13:09

Головна » 2014 » Січень » 2 » Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів
20:03
Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів
20.12.2013

Закінчився міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013 року. Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів – учнів та їх вчителів:

Трудове навчання 
Брик Сергій 10-А І місце вчитель Ярошенко П.В.
Хорошев Іван 8-В І місце вчитель Ярошенко П.В.

Біологія
Білоусова Богдана 10-А І місце вчитель Дженжеруха З.А.
Гапоненко Анна 11-А ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.
Якименко Євгенія 9-Б ІІІ місце вчитель Запісочна С.В.
Толстюк Діана 7-А ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.
Аріткулова Юлія 7-В ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.

Географія
Луговський Дмитро 10-А ІІІ місце вчитель Жиденко Л.В.

Астрономія
Сидоренко Тетяна 11-А ІІІ місце вчитель Гриценко Н.І.

Фізика
Аріткулова Юлія 7-В ІІІ місце вчитель Гриценко Н.І.

Хімія
Аріткулова Юлія І місце вчитель Хилько О.М.

Екологія
Гапоненок Анна 11-А ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.
Баранько Катерина 11-Б ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.

Фізична культура
Питель Петро 11-Б ІІ місце вчитель Юнак Л.П.
Колхієва Євгенія 11-Б ІІ місце вчитель Юнак Л.П.

Німецька мова
Мисенко Крістіна 10-А ІІ місце вчитель Ярошенко Т.

Правознавство
Довбуш Аліна 9-А ІІІ місце вчитель Туник Ю.І.
Козоріз Юлія 9-А ІІІ місце вчитель Туник Ю.І.

Історія
Коваленко Дарина 11-А ІІІ місце вчитель Чіпенко В.Г.

Економіка
Гапоненко Анна 11-А ІІІ місце вчитель Жиденко Л.В.

Математика

Аріткулова Юлія 7-В І місце вчитель Каракаш І.М.
Ільченко Дмитро 8-Б ІІІ місце вчитель Пучковська Л.О.

Українська мова і література
Толстюк Діана 7-А І місце вчитель Фещенко О.В.
Семененко Наталія 8-А ІІІ місце вчитель Товстоп’ят О.В.
Мисенко Крістіна 10-А ІІІ місце Скрипай Л.М.
Коваленко Дарина 11-А ІІІ місце вчитель Москальчук В.М.

Конкурс імені П.Яцика
Сила Марія 6-А ІІІ місце вчитель  Скрипай Л.М.
Толстюк Діана 7-А ІІІ місце вчитель Фещенко О.В.
Головко Оксана 10-А ІІІ місце вчитель Скрипай Л.М.
Баранько Катерина 11-Б клас ІІІ місце вчитель Фещенко О.В.

Дякуємо всім учасникам міського етапу олімпіад та бажаємо перемоги учасникам обласного етапу Всеукраїнських олімпіад.

Переглядів: 334 | Додав: karag | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz