Черкаський колегіум "Берегиня"
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

eTwinning

Гаряча лінія

Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.09.2020, 22:29

Головна » 2015 » Січень » 2 » Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів
18:35
Вітаємо переможців олімпіад та конкурсів

26.12.2014
Завершився ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2014 року. Вітаємо всіх переможців олімпіад і конкурсів – учнів та їх вчителів:
Математика
Аріткулова Юлія  8-А  І  місце вчитель Каракаш І.М.
Бурлака Владислав 6-В ІІ місце
вчитель  Пушка М.В.
Степанець Сергій 6-В ІІІ місце
вчитель Пушка М.В.
Дубровський Даніїл 6-А ІІІ місце
вчитель  Пучковська Л.О.

Українська мова і література
Толстюк Діана 8-А  І місце  вчитель Фещенко О.В.
Мисенко Крістіна 11-А ІІ місце вчитель Скрипай Л.М.
Головко Оксана 11-А ІІІ місце вчитель Скрипай Л.М.
Бука Анна  10-А ІІІ місце вчитель Гудзима М.І. 

Фізика
Аріткулова Юлія 8-А І місце вчитель Гриценко Н.І

Біологія
Аріткулова Юлія 8-А ІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.
Олійник Яна 7-А ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.
Рузаєв Олександр 9-Б ІІІ місце вчитель Запісочна С.В.
Якименко Євгенія  10-А ІІІ місце вчитель Дженжеруха З.А.

Історія 
Куцурук Владислав  11-А ІІІ місце  вчитель Туник Ю.І.
Аріткулова Юлія  8-А ІІІ місце вчитель Туник Ю.І.

Німецька мова 
Мисенко Крістіна 11-А ІІІ місце вчитель Ярошенко Т.М.

 

Англійська мова 
Рузаєв Олександр 9-Б ІІІ місце вчитель Ларіна Т.В.
Кам’янська Ольга 10-А ІІІ місце вчитель Прилипко Н.С.

Астрономія 
Луговський Дмитро 11-Б ІІІ місце вчитель Гриценко Н.І

Екологія
Мисенко Крістіна 11-А ІІ місце  вчитель Запісочна С.В.

Хімія 
Аріткулова Юлія 8-А І місце вчитель Хилько О.М.

Мовно-літературний конкур імені Тараса Шевченка
Сало Ірина 7-А І місце вчитель Скрипай Л. М.
Толстюк Діана 8-А ІІ місце вчитель Фещенко О.В.
Рибалко  Ксенія 5-А ІІІ місце вчитель Фещенко О.В.
Бурлака Владислав 6-В ІІІ місце вчитель Понура Л. О.
Бука Анна 10-Б ІІІ місце вчитель Гудзима М.І.
Скрипай Віроніка 11-Б ІІІ місце вчитель Скрипай Л. М.

Конкурсу з української мови ім. П.Яцика 
Козуля Ілона 3-А І місце вчитель Пушкарук Т.М.
Толстюк Діана 8-А І місце вчитель Фещенко О.В.
Рибалко Ксенія 5-А ІІ місце вчитель Фещенко О.В.
Сила Марія 7-А ІІ місце вчитель Скрипай Л. М.
Яковенко Ангеліна 9-А ІІІ місце вчитель Товстоп’ят О.В.

Вітаємо з перемогами! Успіхів!

Переглядів: 483 | Додав: karag | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz